Ekspres Saeco Nextage

                               

Saeco Nextage

Ten profesjonalny automatyczny ekspres do kawy najlepiej pasuje do dużych przedsiębiorstw, ponieważ szybko przyrządza duże ilości kawy, dzięki temu, że posiada duże pojemniki na wodę, kawę i fusy. Za jednym naciśnięciem guzika przyrządzicie kawę espresso, czarną, cappuccino, latte i wrzątek na herbatę. Wygodny ekran obsługi z jasno rozmieszczonymi przyciskami wyboru napoju, pozwolą każdemu szybko i łatwo przygotować swoją ulubioną kawę. Smacznego!

„Saeco Nextage“ to profesjonalna linia prostych w obsłudze, całkowicie automatycznych i profesjonalnych automatów do kawy. Ten aparat pozwala łatwo przygotować filiżankę kawy (albo od razu 2), nawet najbardziej spieszącym się. Jest zaprojektowany tak, aby służyć dużym wyborem kawy i aby móc samemu łatwo zmieniać lub programować funkcje aparatu. „Nextage“ to prawa duma „Saeco“, zawierająca całe ich doświadczenie.

DOSKONAŁOŚĆ NA KAŻDYM KROKU

Aparat, który zrealizuje wszystkie wyzwania – przygotuje kawę dla wielu chętnych w miejscach, gdzie jest dużo ludzi – od barów, po duże zakłady gastronomiczne i hotele. „Nextage“ zadziwia swoją nowoczesnością, minimalistycznym designem i ekranem dotykowym.

PROSTOTA

Obsługa tego automatu jest wyjątkowo łatwa, dzięki 7-mio calowemu ekranowi dotykowemu. Ekran ma 800×840 pikseli i przedstawia duże obrazki przygotowywanych rodzajów kawy (od 8 do 12) oraz ma 3 dodatkowe ustawienia: stopień zmielenia kawy, wysokość naczynia na kawę (70 – 200 mm) oraz ilość porcji kawy do przygotowania jednocześnie (1 albo 2 i/lub kawy z mlekiem).

SPECYFIKACJA PRODUKTU

– pojemnik na kawę: 1,3 kg;
– moc: 3000 W;
– ilość zaparzanych kubków jednocześnie: 2 kubki;
– regulacja wylewki: 70 – 200 mm;
– zasilanie wodne: Podłączenie do urządzeń wodociagowych;
– wymiary: 79 x 59,6 x 36,4;
– typ: Vendingowy;
– zaparzacz: 6-14 g;
– waga: 60 kg;
– zasilanie: 230 V / 50 Hz, 220 V / 60 Hz;
– typ podłączenia wody: 3/4″ (1-8 bar);

Więcej informacji można uzyskać od przedstawiciela handlowego :

Maciej Walasek          tel. 505 055 795          maciek@cavena.pl