O nas

O nas

Cavena od początku naszej działalności zajmujemy się kompleksową obsługą ekspresów i automatów oraz dostawą kawy, herbaty dla firm.

Oferujemy profesjonalne systemy kawowe dla przedsiębiorstw, wyposażamy i aranżujemy przestrzenie kuchenne by funkcjonowały wydajne i ekonomicznie. Posiadamy i wciąż poszerzamy własną sieć ekspresów, powiększając je o coraz nowsze i bardziej zaawansowane technologicznie modele. Doświadczenie zdobyte podczas eksploatacji urządzeń wydających napoje, procentuje obecnie nowoczesnymi rozwiązaniami organizacyjnymi oraz coraz wyższą jakością świadczonych przez nas usług. Dla każdego klienta dobieramy
indywidualnie urządzenia i kawę. Sukcesywnie wzbogacamy swój asortyment wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i nowych Klientów, dla tego wyodrębniliśmy(stworzyliśmy) trzy obszary współpracy.

Coffee Serwis – zajmuje się kompleksową obsługą biur i gastronomii oraz miejsc użytku publicznego, oferując w pełnym zakresie urządzenia i produkty. Posiadamy ekspresy, automaty i urządzenia vendingowe do podawania napojów zimnych i gorących, zup, kanapek, przekąsek i słodyczy, a także filtry i dystrybutory do podawania wody.

Jesteśmy dystrybutorami firm SAECO, JURA, NIVONA, NECTA, FRANKE, FETCO, BRITA.

Sprzedajemy kawy włoskie: LAVAZZA, BOASI, ILLY, SEGALFREDO, ORO, PELINII, oraz świeżo wypaloną kawę pod naszą własną marką CAVENA.

Prowadzimy profesjonalny mobilny i stacjonarny serwis sprzedawanych i dzierżawionych przez nas urządzeń.
Dobieramy najlepsze rozwiązania

Bar Catering – Organizujemy mobilne bary i kawiarnie podczas targów, eventów i imprez okolicznościowych wraz z zapleczem cateringowym i pełną obsługą.

Prowadzi szkolenia baristyczne w zakresie obsługi ekspresów i umiejętności parzenia napojów oraz odpowiedniego ich podawania.

Coffee Shop –Specjalistyczny sklep stacjonarny i internetowy z kawą, herbatą, czekoladą oraz ekspresami i urządzeniami do ich przyrządzania, skierowany do klienta indywidualnego.

W sklepie można obejrzeć i kupić najnowsze modele ekspresów i automatów do kawy, oraz spróbować naszych produktów.
Zamawiany towar dostarczamy z dnia na dzień.